• rozwiń
  • WIG20 2165.13 +0.42%
  • WIG30 2450.99 +0.36%
  • WIG 57039.13 +0.25%
  • sWIG80 11483.41 -0.05%
  • mWIG40 3645.43 +0.02%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 12:17

Dostosuj

Apple Watch nie odpuszcza. Rusza sprzedaż w kolejnych krajach

Apple Watch nie odpuszcza. Rusza sprzedaż w kolejnych krajach
Foto: Apple Foto: Apple Watch będzie dostępny w kolejnych krajach

Inteligentny zegarek Apple Watch trafi 26 czerwca na sklepowe półki w siedmiu nowych krajach - poinformował gigant z Cupertino. Popyt na najnowszy gadżet firmy przewyższa oczekiwania "w każdy możliwy sposób" - poinformował Apple.

Zegarek trafi do sklepów we Włoszech, Meksyku, Hiszpanii, Korei Południowej, Singapurze, Szwajcarii i na Tajwanie - czytamy. Obecnie zegarek dostępny jest w USA, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hongkongu, Japonii i Wielkiej Brytanii.

Jak świeże bułeczki

Do tej pory koncern nie ujawnił, ile zamówień otrzymał od chwili, gdy 10 kwietnia rozpoczął przedsprzedaż urządzenia. Często powtarza jednak, że popyt przewyższa podaż.

Apple Watch dostępny jest w 38 wariantach i trzech wersjach - Watch Sport, Watch, Watch Edition. Odpowiednio każda z wersji cechuje się dwoma rozmiarami koperty - 38 i 42 milimetry.

Zegarki posiadają tę samą specyfikację techniczną, różniąc się natomiast paskami i komponentami, z których zostały one wykonane. Cena - od 349 dolarów za wersję Sport do ponad 10 tys. dolarów za złoty model Edition.

Apple Watch umożliwia odbieranie rozmów telefonicznych, otrzymywanie powiadomień, czytanie wiadomości e-mail, śledzenie aktywności fizycznej użytkownika czy sterowanie urządzeniami w inteligentnym domu. Urządzenie obsługuje też płatności Apple Pay i zapewnia dostęp do wirtualnego asystenta Siri. Według producenta urządzenie będzie pracować na jednym ładowaniu do 18 godzin.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane