• rozwiń
  • WIG20 2344.03 +0.97%
  • WIG30 2681.21 +0.94%
  • WIG 60902.04 +1.18%
  • sWIG80 11928.15 +0.52%
  • mWIG40 4035.38 +0.48%

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-19 17:15

Dostosuj

Apple w ostatniej chwili opóźnia aktualizację systemu dla zegarków

Apple w ostatniej chwili opóźnia aktualizację systemu dla zegarków
Foto: Pixabay (domena publiczna) Foto: Apple Watch

Zaplanowana na środę aktualizacja systemu operacyjnego Apple Watcha została w ostatniej chwili odroczona w związku z odkryciem luki w oprogramowaniu - poinformował koncern z Cupertino. System watchOS 2 ma być udostępniony w późniejszym terminie.

"Rozwiązanie tego problemu zajmie więcej czasu niż się pierwotnie spodziewano" - zwraca uwagę Apple w oświadczeniu przesłanym portalowi TechCrunch. Jak zapewniono, aktualizacja pojawi się "wkrótce"; nie podano jednak dokładnej daty.

Mimo problemów z aktualizacją watchOS w środę mają być opublikowane nowe wersje mobilnego systemu operacyjnego iOS9, które jest wykorzystywane przez smartfony iPhone, tablety iPad i urządzenia iPod touch.

Jedną z głównych funkcji, zaprezentowanego w czerwcu nowego systemu operacyjnego dla inteligentnych zegarków Apple Watch, jest możliwość korzystania z aplikacji tworzonych przez strony trzecie. Mają one być przechowywane w pamięci zegarka, a nie iPhone'a. Dzięki temu programy mają działać szybciej i sprawniej. System watchOS 2 ma także funkcję Apple Pay, która działa na zasadzie elektronicznego portfela, w którym mogą się znaleźć informacje o kartach płatniczych, kredytowych czy też lojalnościowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane