• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Chcą mieć dzieci, bez względu na status związku. Ta aplikacja ułatwi zadanie

Aplikacja podbija świat. Oddajemy prywatność za przerobione zdjęcie Odtwórz: Aplikacja podbija świat. Oddajemy prywatność za przerobione zdjęcie
Aplikacja podbija świat. Oddajemy prywatność za przerobione zdjęcie "Źródło: tvn24bis.pl"

Osoby szukające matek zastępczych, dawcy komórek jajowych i spermy, homoseksualne pary marzące o własnym dziecku czy single rozglądający się za drugim rodzicem. Z myślą o takich właśnie ludziach powstała aplikacja randkowa Just a Baby, która łączy obce sobie osoby, chcące powiększyć rodzinę.

Aplikacja, uruchomiona w lutym przez dwóch Australijczyków Paula Ryana i Gerarda Edwardsa, skierowana jest przede wszystkim do osób, które nie mogą mieć dzieci, a marzą o założeniu rodziny. Dotyczy to między innymi osób bezpłodnych oraz par homoseksualnych, poszukujących surogatek, dawców spermy lub komórek jajowych.

W poszukiwaniu drugiego rodzica

Ryan przekonuje, że aplikacja zaspokoi też gusta millenialsów (osób urodzonych między 1980 a 2000 rokiem), którzy są mniej skłonni do ustatkowania się niż poprzednie pokolenia, ale nadal chcą doświadczać rodzicielstwa, bez względu na status ich związku.

"Możemy skojarzyć cię z innymi ludźmi, którzy chcą mieć dzieci za pomocą zarówno tradycyjnych jak i nietradycyjnych sposobów. Możemy również pomóc ci w znalezieniu kogoś, kto potrzebuje twojej pomocy, aby mieć dziecko" - czytamy na oficjalnej stronie aplikacji.

Aplikacja działa podobnie jak znana już od 2012 roku aplikacja randkowa Tinder i pozwala połączyć się potencjalnym "partnerom" z tej samej lokalizacji. Aby założyć konto wystarczy posiadać profil na Facebooku, z którego Just a Baby pobiera wybrane przez nas zdjęcia i podstawowe informacje.

Twórcy zalecają, aby przed korzystaniem z aplikacji uzyskać niezależną poradę prawną. Jest to konieczne, ze względu na to, że ustawodawstwo dotyczące matek zastępczych i dawców różni w zależności od kraju. Aplikacja jest dostępna za darmo w App Store i Google Play.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane