• rozwiń

Ma zmienić podejście do książek. "Zapomnisz, że trzymasz w dłoni urządzenie"

Ma zmienić podejście do książek. "Zapomnisz, że trzymasz w dłoni urządzenie"
Foto: Amazon.com Foto: Kindle Oasis wyposażony jest skórzane etui, które dostępne jest w kolorze czarnym, śliwkowym i orzechowym

Kindle Oasis - tak nazywa się najnowszy model czytnika firmy Amazon. Nowe urządzenie jest cienkie i bardzo lekkie, co ma umożliwić całkowite zanurzenie się czytelnika w książkowym świecie.

Amazon zaprezentował nowy czytnik. To Kindle Oasis, który zdaniem amerykańskiego producenta ma odmienić podejście do czytania np. e-booków. Zdaniem Amazona stanie się tak dzięki temu, że nowe urządzenie jest bardzo cienkie i lekkie. "Czytelnik zapomni, że trzyma w dłoni urządzenie, a nie książkę" - chwali producent.

Specyfikacja

Nowy czytnik waży zaledwie 136 gramów a w najcieńszym miejscu ma jedynie 3,4 mm. Pod tym względem niezwykle mocno wyróżnia się na tle poprzednich urządzeń Kindle. Według producenta jest średnio o jedna trzecią lżejszy od wcześniejszych czytników.

Co ważne urządzenie jest nie tylko lekkie i cienie, ale też wytrzymałe. Zawdzięcza to polimerowej ramie pokrytej metalem. Dzięki temu czytnik jest wytrzymały niczym metal. Producent zachwala, że każdy użytkownik będzie mógł bez obaw zabrać czytnik w daleką podróż.

Co jeszcze?

Kindle Oasis wyposażony jest skórzane etui, które dostępne jest w kolorze czarnym, śliwkowym i orzechowym. Urządzenie sprzedawane jest w dwóch wersjach: model Wi-Fi za 289,99 euro oraz modelu Wi-Fi + 3G za 349,99 euro.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane