• rozwiń

Adele ofiarą hakerów. Wykradli bardzo intymne zdjęcia

Adele ofiarą hakerów. Wykradli bardzo intymne zdjęcia

Hakerzy uzyskali dostęp do prywatnych zdjęć piosenkarki za pośrednictwem konta mailowego jej partnera - donosi "Sun on Sunday". Zdjęcia krążą teraz w internecie.

Pośród skradzionych fotografii znalazło się m.in. zdjęcie USG dziecka, które nosi (w piątym miesiącu)  oraz trzyletniego syna Angelo.

"Dziurawa" skrzynka

Gazeta uznaje, że pliki prawdopodobnie znalazły się w posiadaniu hakerów za pośrednictwem skrzynki mailowej partnera Adele - Simona Konecki.

"The Telegraph" donosi z kolei, że prywatne pliki, które zawierają zdjęcia piosenkarki z czasów jej dzieciństwa oraz wcześniejszych etapów jej kariery, krążą teraz na Facebooku.

Czujny fan

Menadżer Adele został natychmiast powiadomiony o wycieku przez fana, który dostrzegł zdjęcia na prywatnej grupie na Facebooku, która zrzesza jej miłośników.

- Myślę, że to okropne, że jej tzw. fani rozsyłają je wokół i sądzę, że powinno się to zatrzymać. One są zbyt prywatne, zwłaszcza skan USG oraz zdjęcia, na których była w ciąży - uznał jeden z fanów.

Piosenkarka miała być "zdenerwowana i zmartwiona", gdy dotarła do niej ta informacja.

Adele Laurie Blue Adkins to artystka, która bezwzględnie dba o swoją prywatność. W 2014 roku ofiarą stał się jej 2-letni wówczas syn. Jego zdjęcia także zostały wówczas rozprowadzone w sieci.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane