Prezydent Filipin chce karać więzieniem nawet dzieci. "Debata Kobiet"

Prezydent Filipin chce karać więzieniem nawet dziewięciolatków. O czynach karalnych dzieci w "Debacie Kobiet" Odtwórz: Prezydent Filipin chce karać więzieniem nawet dziewięciolatków. O czynach karalnych dzieci w "Debacie Kobiet"
Foto: Wikipedia CC BY-SA 3.0/ Anton Zelenov | Video: TVN24 BiS Foto: Filipiny mają ogromny problem z handlem narkotykami | Video: Prezydent Filipin chce karać więzieniem nawet dziewięciolatków. O czynach karalnych dzieci w "Debacie Kobiet"

- Podchodzimy do nieletnich popełniających czyny karalne nie w taki sposób, że my chcemy ich karać, tylko my chcemy ich wychowywać. my chcemy ich poprawiać - powiedziała Agnieszka Sikora z Fundacji Po Drugie, która wraz z prawnik Joanną Kisielińską z kancelarii Gessel i psychologiem dziecięcym Moniką Chrapińską-Krupą komentowała doniesienia z Filipin. Prezydent za handel narkotykami chce karać więzieniem nawet dziewięcioletnie dzieci. Uczestniczki "Debaty Kobiet" komentowały ten pomysł, konfrontując go z polskimi realiami i przepisami dotyczącymi osób nieletnich, które popełniły jakiś czyn karalny.

Debata Kobiet w TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godz. 12.30.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.