Dobra, czy przerażająca decyzja o zakazie finansowania aborcji? "Debata Kobiet"

Dobra, czy przerażająca? O decyzji prezydenta USA w "Debacie Kobiet" Odtwórz: Dobra, czy przerażająca? O decyzji prezydenta USA w "Debacie Kobiet"
Foto: Ron Sachs/PAP/EPA | Video: TVN24 BiS Foto: Trump zakazał finansowania organizacji międzynarodowych przeprowadzających aborcje | Video: Dobra, czy przerażająca? O decyzji prezydenta USA w "Debacie Kobiet"

- Bardzo się cieszę, że mój kraj będzie wolny od jakichś amerykańskich wpływów - tak Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z CitizenGO skomentowała działanie Donalda Trumpa, który zakazał finansowania z funduszy federalnych organizacji międzynarodowych przeprowadzających aborcje lub zapewniających doradztwo w tej dziedzinie. - Jest to bardzo przerażająca informacja - brzmiała z kolei ocena Justyny Samolińskiej z Partii Razem - Pieniądze z USA były kierowane przede wszystkim do krajów rozwijających się. Polska nie jest krajem rozwijającym się - kontrargumentowała. Decyzja amerykańskiego prezydenta i reakcja na nią rządu Holandii były tematem programu "Debata Kobiet".

Debata Kobiet w TVN24 BiS od poniedziałku do piątku o godz. 12.30.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
jakubamajesiuk_majewski
Naprawde nie wiem co napisać na temat aborcji po obejżeniu kłutni obu pań, ale chciał bym wiedzieć czemu USA to finansowało i czemu Trump tego zakazał
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.