Kalisz: dla Polski najważniejsze jest teraz odbudowanie autorytetu

Kalisz: dla Polski najważniejsze jest teraz odbudowanie autorytetu Odtwórz: Kalisz: dla Polski najważniejsze jest teraz odbudowanie autorytetu
Foto: TVN24 BiS Foto: Gościem "Rozmowy Poranka" był Ryszard Kalisz | Video: Kalisz: dla Polski najważniejsze jest teraz odbudowanie autorytetu

Wydaje się, że dzisiaj te największe kraje Unii Europejskiej - Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy - będą chciały utrzymać spoistość Unii Europejskiej. Natomiast do pewnego momentu - mówił gość "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS Ryszard Kalisz komentując informacje o koncepcji Europy dwóch prędkości. - Dla Polski teraz najważniejszym elementem jest odbudowanie swojego autorytetu straconego chociażby na poprzednim szczycie europejskim, ale i stworzenie warunków formalnych, aby być w tym centrum Unii Europejskiej jako w centrum decyzyjnym. I mówię to z pełną odpowiedzialnością: przygotowanie procedury wejścia do strefy euro - dodał.

Program "Poranek" od poniedziałku do piątku o godz. 7.15 w TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
LanaKo
Najpierw muszą odbyć się wybory do parlamentu, a wobec szykowanej zmiany ordynacji wyborczej nie będzie łatwo je wygrać.
  • 1
  • 0
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.