Gen. Koziej w TVN24 BiS: Wracamy do czasów zimnej wojny

Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był gen. Stanisław Koziej Odtwórz: Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był gen. Stanisław Koziej
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był gen. Stanisław Koziej | Video: Gościem "Rozmowy Poranka" w TVN24 BiS był gen. Stanisław Koziej

- Nie ma innego wyjścia niż reszantażowanie Rosji rozmieszczeniem amerykańskich rakiet w Europie. Moskwa prowadzi ryzykowną grę. Na to Zachód musi odpowiadać podobnie. Wracamy do czasów zimnej wojny - powiedział w "Rozmowie Poranka" w TVN24 BiS gen. Stanisław Koziej, były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Rosjanie, mimo protestów ze strony USA, rozmieścili w tajemnicy nowe rakiety samosterujące, naruszając układ o likwidacji pocisków rakietowych średniego i krótszego zasięgu z 1987 roku.

"Rozmowa Poranka" w TVN24 BiS od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 7.15.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
emex74
jak najszybciej przywrócić Pershingi to Rosjanom znów przejdzie. Panicznie się bali Pershingów bo dolatywały w kilka minut do Moskwy dając ZERO czasu na reakcje. Obecnie byłyby niewykrywalne dla systemów OPL co dodatkowo zasiało by strach. Sami Rosjanie chcieli układu INF i znowu OSZUKALI.
  • 0
  • 1
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.