Co sprawdzić przed wyjazdem autem na ferie?

"Nie w każdym państwie można narty przewozić w aucie". Co sprawdzić przed wyjazdem na ferie? Odtwórz: "Nie w każdym państwie można narty przewozić w aucie". Co sprawdzić przed wyjazdem na ferie?
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Co sprawdzić przed wyjazdem na ferie za granicę? | Video: "Nie w każdym państwie można narty przewozić w aucie". Co sprawdzić przed wyjazdem na ferie?

Okazuje się, że np. nie w każdym państwie można narty przewozić w środku, w aucie. Mariusz Sokołowski z Katedry Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Warszawskiego radzi, by przed wyjazdem za granicę na ferie przede wszystkim przygotować samochód do drogi oraz poczytać trochę o przepisach, które obowiązują w danym kraju. Na przykład sprawdzić, jakie są limity prędkości jazdy. - W Niemczech, w Austrii stawki nie są aż tak wysokie, ale fotoradarów jest mnóstwo. Jeżeli dostaniemy mandat za zbyt szybką jazdę we Francji, to już będą koszty bardzo wysokie - dodał Kacper Jeneralski z TVN Turbo.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.