Słoneczna Kalifornia i miasto znane z "fabryki snów". Atrakcji jest "naprawdę bardzo dużo"

Jak zwiedzić miasto "frabryki snów"? "Trzeba mieć samochód" Odtwórz: Jak zwiedzić miasto "frabryki snów"? "Trzeba mieć samochód"
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Atrakcji w Los Angeles jest "naprawdę dużo" | Video: Jak zwiedzić miasto "frabryki snów"? "Trzeba mieć samochód"

Podróż do Los Angeles może zapewnić wiele wrażeń nie tylko miłośnikom amerykańskich produkcji filmowych. Jak zwiedzić tak duże i pełne atrakcji miasto oraz cały stan Kalifornia? Na to pytanie odpowiedziała w programie "Pokaż nam świat" na antenie TVN24 BiS autorka książki "7 dni w siódmym niebie" Żaneta Auler. - Trzeba mieć samochód, trzeba mieć jakiś środek transportu, żeby w ogóle dotrzeć do tych najciekawszych miejsc. Jest ich naprawdę bardzo dużo - powiedziała w rozmowie z Jakubem Poradą .

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godzinie 9.50 i 15.30 oraz niedziele o godzinie 12.50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.