Przebiec maraton w 249 miejscach na świecie. Polak chce pobić kolejny rekord

Przebiec maraton w 249 miejscach na świecie. Wojciech Machnik chce pobić kolejny rekord Odtwórz: Przebiec maraton w 249 miejscach na świecie. Wojciech Machnik chce pobić kolejny rekord
Foto: Odwiedzić 249 miejsc na świecie i w każdym z nich przebiec maraton - taki cel chce osiągnąć Wojciech Machnik | Video: Przebiec maraton w 249 miejscach na świecie. Wojciech Machnik chce pobić kolejny rekord

Odwiedzić 249 miejsc na świecie i w każdym z nich przebiec maraton - taki cel chce osiągnąć Wojciech Machnik. Wcześniej pobił rekord świata, jeżeli chodzi o największą liczbę maratonów w różnych krajach w ciągu roku. O swoich starych i nowych wyzwaniach maratończyk opowiedział podczas rozmowy z Jakubem Poradą. - Przede mną różne kraje. Bliski Wschód, kraje takie jak Jemen, czy Irak, do których bardzo rzadko się jeździ, ale tam też są maratony i też zamierzam w nich pobiec - powiedział w programie "Pokaż nam świat".

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godz. 15:30 oraz niedziele o godz. 12:50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.