Podróżowanie w biegu. "To jest spotęgowanie dwóch pasji"

Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji" Odtwórz: Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji"
Foto: Shutterstock | Video: tvn24bis Foto: Na program zaprasza Jakub Porada | Video: Podróżowanie w biegu. "To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji"

Adriana Kolasa łączy swoją podróżniczą pasję z uprawianiem sportu. Biegaczka bierze udział w zawodach w biegach z przeszkodami (Obstacle Course Racing, OCR) w całej Europie. Upór w dążeniu do celu sprawił też, że zakwalifikowała się do mistrzostw świata w Kalifornii. - Ten start odbędzie pod koniec września, a później przeznaczam sobie około dwóch tygodni na zwiedzenie Kalifornii - powiedziała w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. - Sama trasa biegowa uczy człowieka przede wszystkim przekraczania własnych granic wyobraźni, nabieramy takiej pewności siebie. Tak samo jest w podróży. Im więcej podróżujemy, tym więcej widzimy, tym więcej poznajemy, poznajemy nowe kultury, nowych ludzi i również nabieramy pewności siebie. To jest takie spotęgowanie tych dwóch pasji - opowiadała.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BIS w soboty o godz. 9:45 oraz niedziele o godz. 11:10. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.