Podróże na końskim grzbiecie. "Spanie pod namiotem, gościna u gospodarza"

Zwiedzanie świata na koniu. "Wiek to stan umysłu, mówimy tylko o ograniczeniu wagowym" Odtwórz: Zwiedzanie świata na koniu. "Wiek to stan umysłu, mówimy tylko o ograniczeniu wagowym"
Foto: Małgorzata Kania | Video: TVN24 BiS Foto: Na program zaprasza Jakub Porada | Video: Zwiedzanie świata na koniu. "Wiek to stan umysłu, mówimy tylko o ograniczeniu wagowym"

Autorka bloga "Świat Rajdów Konnych" Małgorzata Kania zwiedza różne części świata, podróżując na końskim grzbiecie. O tym, jak zorganizować zagraniczną wycieczkę z udziałem tych zwierząt, opowiedziała w programie "Pokaż nam świat" na antenie TVN24 BiS. - Najfajniejsze wyprawy to te łączące spanie pod namiotem i gościnę w domu jakiegoś lokalnego gospodarza. W Mongolii mieszkaliśmy na przykład w jurtach, czyli tamtejszych tradycyjnych domach. Byliśmy też u gospodarzy w Gruzji, gdzie można spotykać się z całą rodziną, usiąść z nimi do kolacji przy stole i poznać ich kulturę - powiedziała Jakubowi Poradzie.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godzinie 9.50 i 15.30 oraz niedziele o godzinie 12.50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.