Piękne wyspy, na których nie można się nudzić. "Nie widziałem nigdy tylu odcieni zieleni"

Piękne wyspy, na których nie można się nudzić. "Nie widziałem jeszcze nigdy tylu odcieni zieleni" Odtwórz: Piękne wyspy, na których nie można się nudzić. "Nie widziałem jeszcze nigdy tylu odcieni zieleni"
Foto: dacowi/Wikipedia (CC BY 2.0) | Video: tvn24bis Foto: Polinezja Francuska leży na pięciu archipelagach i ponad 150 wyspach | Video: Piękne wyspy, na których nie można się nudzić. "Nie widziałem jeszcze nigdy tylu odcieni zieleni"

Polinezja Francuska leży 16 tysięcy kilometrów od Polski na pięciu archipelagach i ponad 150 wyspach. Tahiti, Bora-Bora, Moorea czy Fakarava zachwycają przyrodą i niezwykłymi morskimi głębiami. O trekkingach, nurkowaniu z płaszczkami i rekinami oraz kulturze Polinezyjczyków z perspektywy lądu i morza, w programie "Pokaż nam świat", opowiadał Robert Szulc, autor bloga "Świat na raty. Moja podróż dookoła świata". - Przepiękne widoki. Nie widziałem jeszcze nigdy w moim podróżniczym życiu tylu odcieni zieleni, roślinności na wyspach i tylu odcieni wody - mówił gość Jakuba Porady.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BIS w soboty o godz. 15:30 oraz niedziele o godz. 12:50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.