Piękne widoki to znak rozpoznawczy tego regionu. "Jeżdżę tam na polowania fotograficzne"

Region bogaty w piękne widoki. "Jeżdżę tam na polowania fotograficzne" Odtwórz: Region bogaty w piękne widoki. "Jeżdżę tam na polowania fotograficzne"
Region bogaty w piękne widoki. "Jeżdżę tam na polowania fotograficzne" "Źródło: TVN24 BiS"

San Gimignano zwane średniowiecznym Manhattanem, droga Gladiatora, czyli miejsce, w którym kręcone były sceny do filmu Ridley'a Scotta oraz Gelateria della Pizza z najsłynniejszymi lodami we Włoszech. O Toskanii zatopionej w niezwykłej scenerii wschodzącego i zachodzącego słońca w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS opowiadał fotograf Paweł Uchorczak. - Zakochałem się w Toskanii i staram się co roku ją odwiedzać - mówił fotograf. - Toskania słynie z polowań i ja też jeżdżę tam na polowania, ale bezkrwawe, czyli te fotograficzne, bo jestem jak myśliwy, który czeka na odpowiedni moment aż słońce wyjdzie powyżej horyzontu - opowiadał Paweł Uchorczak.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godzinie 9.50 i 15.30 oraz niedziele o godzinie 12.50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.