Pięć miesięcy w Ameryce Południowej. "Zaczęliśmy na samym równiku"

Przemierzyli kilkanaście tysięcy kilometrów Ameryki Południowej w pięć miesięcy. "Bywały takie momenty, kiedy serce znalazło się w gardle" Odtwórz: Przemierzyli kilkanaście tysięcy kilometrów Ameryki Południowej w pięć miesięcy. "Bywały takie momenty, kiedy serce znalazło się w gardle"
Foto: Na program zaprasza Jakub Porada | Video: Przemierzyli kilkanaście tysięcy kilometrów Ameryki Południowej w pięć miesięcy. "Bywały takie momenty, kiedy serce znalazło się w gardle"

W ciągu zaledwie pięciu miesięcy pokonali 15 tysięcy kilometrów w Ameryce Południowej. - Zaczęliśmy w Ekwadorze niedaleko Quito, na samym równiku. To taki środek świata - opowiadała autorka bloga i vloga "Bo chcieć to móc" Natalia Nowak. - Ekwador, Boliwia i Peru to są drogi zdecydowanie takie, gdzie nie patrzy się za szybę, ponieważ w dół jest przepaść. Bywały takie momenty, kiedy serce było w gardle. Było to ciekawe przeżycie - powiedział z kolei współautor bloga Dominik Walicki.

Program "Pokaż nam świat" oglądaj w weekendy w TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.