Odpocząć w parku narodowym w Finlandii. "Masz dla siebie całe to miejsce"

Spokojny wypoczynek w Finlandii. "Masz dla siebie całe to miejsce" Odtwórz: Spokojny wypoczynek w Finlandii. "Masz dla siebie całe to miejsce"
Foto: timo_w2s CC BY-SA | Video: tvn24bis Foto: Na program zaprasza Jakub Porada | Video: Spokojny wypoczynek w Finlandii. "Masz dla siebie całe to miejsce"

Prezenter pogody TVN, a także autor książek i przewodników Tomasz Zubilewicz w programie "Pokaż nam świat" opowiadał o podróży do fińskiego Parku Narodowego Oulanka. - Nie ma tam biletów. Możesz wejść, przyjechać, rozbić namiot w dowolnym miejscu. Nikt cię nie wygoni. Jeżeli masz dużo czasu wolnego, to możesz nie tylko spędzić tam całe lato, ale również jesień. Masz się zregenerować, wypocząć, masz po prostu dla siebie całe to miejsce - mówił. - Są bardzo fajne miejsca przygotowane do tego, żeby spędzić tam noc. Jest miejsce na ognisko, blisko wody, masz przygotowane drewno - dodał w rozmowie z Jakubem Poradą.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BIS w soboty o godz. 15:30 oraz niedziele o godz. 12:50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.