Odmrożone palce, utopiony w rzece samochód, czyli jakucka wyprawa z przygodami

Odmrożone palce i utopiony w rzece samochód. Jakucka wyprawa z przygodami Odtwórz: Odmrożone palce i utopiony w rzece samochód. Jakucka wyprawa z przygodami
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Wyprawa do Jakucji może skończyć się odmrożeniami | Video: Odmrożone palce i utopiony w rzece samochód. Jakucka wyprawa z przygodami

Zamarzyli, by zdobyć najwyższy szczyt Gór Momskich w północno-wschodniej Jakucji i nadać mu nazwę. Wyruszyli samochodem terenowym z Polski, przemierzyli 40 km przez zamarznięty Bajkał, spali w temperaturze minus 50 stopni Celsjusza, utopili samochód w rzece, odmrozili palce. Szczytu, niestety, nie zdobyli, ale nie dają za wygraną! Wkrótce tam wrócą! O swojej wyprawie Szymon "Kapitan" Przebinda i Eryk "Admirał" Krysowski, autorzy bloga "Kapitan i Admirał: Przygoda i Przypał" opowiedzieli w programie "Pokaż nam świat" TVN24 BIS.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godzinie 9.50 i 15.25 oraz niedziele o godzinie 12.45. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.