Malownicza wyspa na Atlantyku. "Atrakcją jest szlak latarni morskich"

Malownicza wyspa na Atlantyku. "Atrakcją jest szlak latarni morskich" Odtwórz: Malownicza wyspa na Atlantyku. "Atrakcją jest szlak latarni morskich"
Foto: Shutterstock | Video: TVN24 BiS Foto: Latarnie morskie to wielka atrakcja na Wyspie Księcia Edwarda | Video: Malownicza wyspa na Atlantyku. "Atrakcją jest szlak latarni morskich"

Podróżnicy i autorzy bloga Idziemydalej.pl Joanna Kurcińska oraz Krzysztof Mańkowski zwiedzili Wyspę Księcia Edwarda i Nową Szkocję. - Wyspa Księcia Edwarda jest bardzo "widokowa". Atrakcją jest szlak latarni morskich składający się z ponad sześćdziesięciu malowniczych, małych, białych latarni morskich, z których większość do dziś funkcjonuje i służy nawigacji - wyjaśniał w programie "Pokaż nam świat" Krzysztof Mańkowski. - W Nowej Szkocji byliśmy na przełomie września i października. To jest moment, kiedy jest tam przepiękna jesień - mówiła z kolei Joanna Kurcińska.

Program "Pokaż nam świat" oglądaj w weekendy w TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.