Kary za publiczne żucie gumy. Najdroższe miasto świata bez tajemnic

Podróżnik o Singapurze. "To miasto-państwo bardzo porządne" Odtwórz: Podróżnik o Singapurze. "To miasto-państwo bardzo porządne"
Podróżnik o Singapurze. "To miasto-państwo bardzo porządne" "Źródło: TVN24 BiS"

Singapur to jeden z najlepiej rozwiniętych krajów w Azji. O kosmicznej architekturze: Cloud Forest i Flower Dome, ArtScience Museum oraz stadionie na wodzie w programie "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS opowiadał Kamil Pakosz. Podróżnik zwracał uwagę, że "Singapur to miasto-państwo bardzo porządne i dbające o porządek i ład publiczny". - Całkiem niedawno, bo w 1992 roku wprowadzono zakaz publicznego żucia gum. Grozi to bardzo surowymi karami łącznie z karami cielesnymi - wskazał. Planując podróż do Singapuru trzeba się jednak przygotować na spory wydatek. - Singapur od pięciu lat jest najdroższym miastem świata i to faktycznie można tam odczuć - podkreślił Pakosz.

Program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS w soboty o godzinie 9.50 i 15.30 oraz niedziele o godzinie 12.50. Zapraszają Jakub Porada i Małgorzata Główka.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.