Jego "biuro" znajduje się głęboko pod wodą. "Rekinów jest bardzo dużo"

Nurkowanie pracą. Rozmowa z Darkiem Sepioła Odtwórz: Nurkowanie pracą. Rozmowa z Darkiem Sepioła
Foto: dareksepiolo.com | Video: TVN24 BiS Foto: - Zaczęło się od pasji i miałem to szczęście, że z pasji stało się to moją pracą. Nie szukałem pracy, ona mnie znalazła. - mówił Darek Sepioło, filmowiec telewizji Discovery | Video: Nurkowanie pracą. Rozmowa z Darkiem Sepioła

Porzucił karierę bankowca na rzecz pracy badacza podwodnych głębin. - Zaczęło się od pasji i miałem to szczęście, że z pasji stało się to moją pracą. Nie szukałem pracy, ona mnie znalazła - mówił Darek Sepioło, filmowiec telewizji Discovery w programie "Pokaż nam świat" TVN24 BiS. Jednym z jego ulubionych rejonów do nurkowania są okolice Papui-Nowej Gwinei. - Im dalej od naszej współczesnej cywilizacji, tym więcej kontaktu z nieskalaną przyrodą - opowiadał w rozmowie z Jakubem Poradą. - To jest dla Europejczyków i Amerykanów bardzo odległy kierunek. Australijczycy też niezbyt chętnie tam wpadają - mówił badacz. A tam, gdzie nie ma ludzi, żyją zwierzęta. - Rekinów jest bardzo dużo - przyznał. Materiał z cyklu "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS.

Program "Pokaż nam świat" w weekendy na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.