Bułgaria znad przepaści. "Strach jest, ale odkrywamy świat, którego byśmy się nie spodziewali"

Bułgaria znad przepaści. "Strach jest, ale podziwiamy przepiękne miejsca" Odtwórz: Bułgaria znad przepaści. "Strach jest, ale podziwiamy przepiękne miejsca"
Foto: tvn24bis/Pamela Kaczmarek/Krzysztof Kaczmarek | Video: tvn24bis Foto: Program "Pokaż nam Świat" o chodzeniu po taśmie na wysokości | Video: Bułgaria znad przepaści. "Strach jest, ale podziwiamy przepiękne miejsca"

Wielu Polaków pamięta Bułgarię z czasów PRL-u, kiedy jeździło się tam na plaże w Złotych Piaskach. Ten kraj dalej jest wspaniałym miejscem na wyprawę i to nie tylko do oczywistych turystycznych atrakcji. O tym, na co można natrafić schodząc ze szlaku, i jak w Bułgarii uprawiać "highline", czyli chodzenie po taśmie na wysokości opowiedzieli w programie "Pokaż nam Świat" Pamela Kaczmarek, podróżniczka i fotografka oraz Krzysztof Kaczmarek, highliner i wspinacz. - Oczywiście strach jest. To ekstremalne, bo trzeba wejść w wysokie góry, stać nad 100 metrowymi klifami, ale dzięki temu możemy podziwiać przepiękne miejsca i odkrywać świat, którego byśmy się nawet nie spodziewali - mówiła Pamela Kaczmarek.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.