Azjatycka podróż. Raj dla tych, którzy lubią smoki i dobrze zjeść

Indonezja. Za bilet trzeba troche zapłacić, ale warto Odtwórz: Indonezja. Za bilet trzeba troche zapłacić, ale warto
Foto: - Przeloty do Dżakarty w dwie strony to jest konkretny wydatek - mówił Jakub Porada tym, którzy zainteresowani są wakacjami w Indonezji. | Video: Indonezja. Za bilet trzeba troche zapłacić, ale warto

- Przeloty do Dżakarty w dwie strony to jest konkretny wydatek - mówił Jakub Porada tym, którzy zainteresowani są wakacjami w Indonezji. Za bilety lotnicze trzeba zapłacić co najmniej 2 tysiące złotych. Można zdecydować się też na wycieczkę zorganizowaną. Te mają fantazyjne nazwy, jak "Śladami smoków z Komodo". Waluta - rupia indonezyjska - warta jest 0,28 złotego. Cena najtańszego noclegu to około 40 złotych i podobnie - średni koszt obiadu na mieście. Ten ostatni jest często podawany w popularnej formie "jesz, ile chcesz". Lokalne przysmaki to, na przykład nasi goreng, czyli smażony ryż z dodatkami albo pisang goren, czyli smażony banan. Więcej w materiale z programu "Pokaż nam świat".

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.