24 zł za noc. Zwiedzanie Indii nie musi kosztować krocie

Warszawa - New Delhi. Troche kombinowania i można pojechać tanio do Indii Odtwórz: Warszawa - New Delhi. Troche kombinowania i można pojechać tanio do Indii
Foto: Shutterstock Foto: Indie. New Delhi | Video: Warszawa - New Delhi. Troche kombinowania i można pojechać tanio do Indii

Najdalsze zakątki świata można odwiedzać dysponując stosunkowo niewielkim budżetem. Marzeniem niektórych turystów jest wyjazd do Indii. Cena biletu lotniczego to wydatek rzedu 1500 złotych. Jeżeli się dobrze poszuka, można znaleźć hotel, gdzie za noc zapłacimy około 20 złotych. Jednak znajdą się noclegi dla bardziej wytrawnych turystów, gdzie noc kosztuje ponad 400 złotych. Warto pamiętać też o różnicy w czasie. Jadąc na Półwysep Indyjski, musimy przestawić zegarki o cztery godziny do przodu. Więcej o tym, jak podróżować po Indiach, w programie "Pokaż nam Świat" TVN24 BiS mówił Jakub Porada.

Oglądaj program "Pokaż nam świat" w TVN24 BiS. Jakub Porada zaprasza w sobotę o 9.30 i 16.30 oraz w niedzielę o 10.00 i 16.30.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.