• rozwiń

Megaloteria bez głównej wygranej. Kumulacja urosła do 175 milionów złotych

Jakie są szanse na wygraną w Lotto? Odtwórz: Jakie są szanse na wygraną w Lotto?
Jakie są szanse na wygraną w Lotto? "Źródło: TVN24 BiS"

W piątkowym losowaniu gry Eurojackpot żaden z graczy nie rozbił kumulacji. Oznacza to, że w przyszłym tygodniu w puli na najwyższe wygrane może się znaleźć w nawet 175 milionów złotych.

W najbliższy piątek 27 kwietnia wszyscy miłośnicy gier liczbowych będą mogli w loterii Eurojackpot zagrać o 175 milionów złotych. Wszystko przez to, że wczoraj żaden gracz nie trafił głównej wygranej.

W piątkowym losowaniu padły następujące liczby: 22, 24, 25, 28, 46 oraz 2, 4.

Totalizator Sportowy przypomina, że osoby, które zagrały w Polsce, wygrywają w Eurojackpot znacznie więcej niż w pozostałych krajach. Do wygranych doliczana jest bowiem nadwyżka z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro. W piątek została ona doliczona do trzech wygranych IV stopnia, dzięki czemu każda z nich wyniosła po 238 tys. 193 zł, podczas gdy w innych krajach po 3 tys. 872,60 euro.

Poniżej kompletna tabela wygranych w Polsce:

O loterii

Eurojackpot to gra liczbowa o europejskim zasięgu, która została uruchomiona w marcu 2012 roku. Na polski rynek wprowadził ją Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, który jest spółką skarbu państwa z ograniczoną odpowiedzialnością, działającą od ponad 60 lat na rynku loteryjnym.

Jak podkreśla Totalizator Sportowy, loteria pozwala na generowanie wygranych o wysokościach teoretycznie niemożliwych do osiągnięcia w grach oferowanych na pojedynczych rynkach.

Opłata za zakład wynosi 12,50 zł. Grający typuje 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. Można grać na własne liczby lub metodą na chybił trafił. Zakład zawierany jest na jedno najbliższe losowanie. Żeby zagrać, należy odwiedzić jedną kolektur Lotto na terenie kraju.

Wygrane równe i wyższe niż 10 mln euro wypłacane są w euro, ale na życzenie grającego mogą być wypłacone w polskiej walucie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane