• rozwiń

Prace serwisowe w kilku bankach. Będą przerwy w usługach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Ograniczony dostęp do bankowości internetowej, bankomatów oraz wpłatomatów - to utrudnienia, które czekają w najbliższych dniach klientów kilku banków. Powodem są zaplanowane prace serwisowe.

Oto banki, których klienci mogą spodziewać się utrudnień.

Alior Bank

Na utrudnienia muszą przygotować się klienci Alior Bank. Jak poinformowano, w piątek od godziny 23:00 do soboty do godziny 10:00 niedostępna będzie bankowość internetowa ze względu na prowadzone prace serwisowe.

T-Mobile Bankowe

Niedostępny będzie także system T-Mobile Usługi Bankowe. Prace serwisowe będą prowadzone od piątku od godziny 23:00 do soboty do godziny 8:00.

Bank Pocztowy

Bank poinformował, że 2 grudnia (sobota) od godz. 18:00 do 3 grudnia (niedziela) do godz. 18:00 nastąpi przerwa modernizacyjna w dostępie do bankowości internetowej, usługi PocztowySMS oraz automatycznego teleserwisu IVR. Infolinia będzie działać w trybie informacyjnym, a zastrzeżenia kart będzie można dokonać dzwoniąc na numer 52 34 99 494. Karty płatnicze Banku Pocztowego będą działały bez zmian.

Idea Bank

Ponadto, niedostępna będzie bankowość elektroniczna Idea Cloud. Z serwisu nie będzie można skorzystać w sobotę od godziny 23:00 do niedzieli do godziny 3:00.

ING Bank Śląski

4 grudnia (poniedziałek) między godziną 00:00 a 05:00 bank planuje przeprowadzić prace serwisowe. W związku z tym następujące usługi będą niedostępne: wpłatomaty, aplikacja Moje ING mobile, system ING Business i jego wersja mobilna, system ING CardsOnLine (odpowiedzialny za prezentację danych kartowych, transakcji i wyciągów), płatności BLIK, płatności Mastercard w telefonie oraz system rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir.

Bank radzi, aby w tym czasie skorzystać z bankowości Moje ING przez przeglądarkę internetową w telefonie. Sugeruje też, aby płatności w miarę możliwości wykonać wcześniej lub zapłacić kartą do konta.

Bank Zachodni WBK

Prace konserwacyjne zaplanowano również w Banku Zachodnim WBK. W nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 3:00-5:00 klienci nie będą mogli skorzystać z bankowości internetowej i mobilnej.

Dodatkowo, w nocy z niedzieli na poniedziałek w godzinach 2:00-6:00 nie będzie można korzystać z bankomatów i wpłatomatów Banku Zachodniego.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane