• rozwiń

Temat: Praca

TVN z tytułem Idealnego Pracodawcy 2015

TVN z tytułem Idealnego Pracodawcy 2015
Foto: Cezary Piwowarski / TVN Foto: TVN otrzymał pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy 2015 w największym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2015 - w kategorii „Nauki humanistyczne”

TVN otrzymała pierwsze miejsce i tytuł Idealnego Pracodawcy 2015 w największym badaniu opinii studentów w Polsce – Universum Student Survey 2015 - w kategorii „Nauki humanistyczne”.

- Jesteśmy zaszczyceni, że kolejny rok z rzędu udało nam się utrzymać pozycję lidera - mówi Agnieszka Trysła, dyrektorka Działu HR w TVN. Firma została bowiem uznana za najlepszego pracodawcę w tej kategorii już po raz szósty z rzędu.

"Wymarzony pracodawca"

Podczas ósmej edycji badania wizerunku pracodawców TVN, oprócz pierwszego miejsca w kategorii „Nauki humanistyczne”, zajął szóste miejsce w kategorii "Prawo" oraz ósme miejsce w kategorii "Biznes".

- Oznacza to, że spójna polityka całej firmy przyczynia się do postrzegania naszej marki zarówno jako wysokiej jakości telewizji, jak również wymarzonego pracodawcy - podkreśla Trysła.

W tym roku firma Universum Polska zrealizowała w tym samym czasie badania dotyczące wizerunku pracodawców wśród profesjonalistów, w których TVN znalazł się na drugim miejscu.

Jak dodała, "drugie miejsce w badaniu przeprowadzonym wśród profesjonalistów to potwierdzenie, że TVN jest atrakcyjny nie tylko dla kandydatów wchodzących na rynek pracy, ale także dla osób z doświadczeniem. W obu tych grupach badania Universum są dla nas miarodajnym wskaźnikiem przy określaniu celów działań employer brandingowych".

- Silna pozycja wśród początkujących i doświadczonych kandydatów jest dla nas w ostatnim czasie wyjątkowo istotna w związku z dynamicznym rozwojem firmy w obszarach Premium TV, on-line, digital i e-commerce, gdzie szczególnie liczymy na stały dopływ młodych, zmotywowanych i kreatywnych entuzjastów nowych technologii oraz wsparcie ze strony wysoko wykwalifikowanych specjalistów w tej dziedzinie - mówi Trysła.

W pozostałych kategoriach zwycięstwo odniosły: Skanska Grupa ("Inżynieria"), Google Poland ("Biznes" oraz "IT"), Centralny Szpital Kliniczny MSW w Warszawie ("Medycyna"), Ministerstwo Spraw Zagranicznych ("Prawo"), Polpharma ("Nauki ścisłe").

W badaniu Universum Student Survey 2015, rodzimych pracodawców oceniało w tej edycji prawie 23,6 tys. osób z 70 uczelni wyższych. Studenci wybierali idealnych ich zdaniem pracodawców w siedmiu kategoriach. Określali też swoje cele zawodowe oraz oczekiwania w stosunku do rynku pracy, przyszłych pracodawców oraz oferowanych przez nich warunków zatrudnienia.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane