• rozwiń

Możliwe problemy z płatnościami. Weekendowe utrudnienia w czterech bankach

Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć Odtwórz: Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć
Pięć opłat bankowych, o których możesz nie wiedzieć "Źródło: tvn24bis.pl"

Utrudnienia w płatnościach kartami, problemy z korzystaniem z bankomatów oraz brak dostępu do bankowości internetowej. To niedogodności, które czekają na klientów niektórych banków. Powodem są prace serwisowe zaplanowane na najbliższy weekend.

Pekao

W związku z zaplanowanymi pracami serwisowymi w piątek od godziny 23.00 do godziny 3.00 w niedzielę mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do serwisu Pekao24Makler.

Serwis internetowy umożliwia inwestowanie w produkty rynku kapitałowego, dostęp do notowań giełdowych i informacji rynkowych.

ING Bank Śląski

Z niedzieli na poniedziałek w godzinach 0.00 do 5.30 zaplanowano prace serwisowe.

W związku z pracami niedostępne będą: wpłatomaty, płatności BLIK, aplikacja Moje ING mobile, system ING CardsOnLine, systemu rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir.

Ponadto, mogą wystąpić też utrudnienia w płatnościach kartami oraz problemy z korzystaniem z bankomatów.

Getin Noble Bank

W związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi w nocy z soboty na niedzielę od godziny 0.00 do godziny 7.00 nastąpi przerwa w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej.

Raiffeisen Polbank

Prace techniczne zaplanowano również w Raiffeisen Polbank.

W związku z tym, od godziny 22.00 w piątek do godziny 1.00 w sobotę niedostępny będzie system biura maklerskiego.

W sobotę w godzinach 0.00 - 2.00 oraz 6.00 - 7.00 mogą wystąpić krótkotrwałe problemy w realizacji transakcji kartami wydanymi przez bank.

Dodatkowo w sobotę w godzinach 0.00 - 8.30 oraz w niedzielę w godzinach 3.00 - 8.30 usługa 3D-Secure będzie niedostępna i mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

3D-Secure jest dodatkowym zabezpieczeniem transakcji dokonywanych bez fizycznego użycia karty polegającym na potwierdzaniu transakcji internetowych jednorazowym hasłem SMS przesyłanym na telefon komórkowy.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane