• rozwiń

"Jeśli będziesz potrzebować gotówki, wypłać ją wcześniej". Utrudnienia w dostępie do konta

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Problemy z płatnościami kartami oraz niedostępna bankowość internetowa i mobilna. To część utrudnień, które w najbliższych dniach czekają klientów niektórych banków.

ING Bank Śląski

W nocy z niedzieli na poniedziałek od godziny 0.00 do 1.30 zaplanowano prace serwisowe. W tym czasie wystąpią utrudnienia w korzystaniu z bankomatów, wpłatomatów, a także systemu bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile.

Klienci nie skorzystają również z systemu bankowości internetowej ING Business oraz jego wersji mobilnej, systemu ING CardsOnLine, płatności BLIK, a także przelewów ekspresowych.

Przedstawiciele banku poinformowali, że mogą też występować problemy w realizacji transakcji kartowych. "Jeśli możesz, zrób wcześniej wszystkie ważne przelewy. Jeśli będziesz potrzebować gotówki, wypłać ją wcześniej" - dodali w komunikacie.

Ponadto w sobotę, w godzinach 8.00 - 16.00, niedostępne będą moduł Makler oraz aplikacja ING Makler Mobile.

Raiffeisen Polbank

System maklerski będzie niedostępny od godziny 22.00 w piątek do godziny 2.00 w sobotę.

Credit Agricole

W nocy z piątku na sobotę, w godzinach 22.00-7.00, zaplanowano przerwę w pracy systemów informatycznych.

W tym czasie niedostępne będą serwisy CA24 (internetowy, mobilny, tekstowy), automatyczny serwis telefoniczny IVR oraz płatności internetowe Przelew Online.

W efekcie nie będzie więc na przykład można zalogować się na swoje konto w e-banku i aplikacji mobilnej jak również zapłacić za zakupy przelewem online w sklepie internetowym.

Nie będzie możliwe również otrzymywanie powiadomień SMS o wykonanej transakcji kartą czy odpowiedzi na wysłane zapytanie o saldo. Serwis telefoniczny CA24 będzie dostępny wyłącznie do zastrzegania kart.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane