• rozwiń

Weekend z utrudnieniami. Długa przerwa w banku

Na wakacje z gotówką czy kartą płatniczą? Odtwórz: Na wakacje z gotówką czy kartą płatniczą?
Na wakacje z gotówką czy kartą płatniczą? "Źródło: TVN24 BiS"

Brak możliwości wykonania przelewu wewnętrznego, dokonania płatności internetowej czy zasilenia telefonu - to niektóre z utrudnień, które czekają w najbliższą sobotę na klientów BGŻ BNP Paribas. Wszystko z powodu zaplanowanych tam prac serwisowych sieci informatycznej.

Jak poinformowano na stronie banku, usługi będą niedostępne w sobotę od godziny 1:00 do 22:00. Chodzi o systemy bankowości internetowej: Pl@net, BiznesPl@net oraz Mobile.

Pl@net to system bankowości internetowej, który zapewnia dostęp do finansów osobistych, BiznesPl@net umożliwia zaś zarządzanie finansami firmy. Z kolei aplikacja Mobile Pl@net zapewnia dostęp do wybranych produktów poprzez telefon komórkowy.

W komunikacie banku możemy przeczytać, że z powodu zaplanowanych prac niedostępne będą: aktualizacja salda (np. po operacji kartowej), przelewy wewnętrzne, zerwanie/założenie lokaty, zasilenie telefonu, płatności internetowe (typu PayU).

ING Bank Śląski

Drugim bankiem, który zaplanował prace technologiczno-serwisowe w najbliższy weekend jest ING Bank Śląski.

Z tego powodu w sobotę w godzinach 10:00-18:00 oraz w nocy z soboty na niedzielę od 0:00 do 5:00 niedostępne będą moduł Makler w systemie bankowości internetowej, a także aplikacja ING Makler Mobile.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane