• rozwiń

Temat: Banki

Klienci dużego banku mają problem z dostępem do kont

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości mobilnej? Odtwórz: Jak bezpiecznie korzystać z bankowości mobilnej?
Jak bezpiecznie korzystać z bankowości mobilnej? "Źródło: TVN24 BiS"

Klienci Pekao S. A. w poniedziałek mogą mieć trudności z logowaniem się do kont. Jak wyjaśnia biuro prasowe Pekao, to efekt kłopotów technicznych. Trwają prace nad przywróceniem sprawności systemu.

O kłopotach z dostępem do rachunków w banku Pekao S.A. informują nas klienci.

Z ich relacji wynika, że trudności występują od kilku godzin. Trudności w logowaniu do kont były z poziomu zarówno strony internetowej, jak i aplikacji mobilnej. Klienci uskarżają się, że nie mogą np. wykonywać przelewów.

Bank Pekao S.A. potwierdza te informacje. Jednocześnie biuro prasowe nie informuje, do kiedy problemy mogą występować. Ale - jak zaznacza - bank pracuje nad przywróceniem sprawności systemu.

"Potwierdzamy, że z powodów technicznych występują czasowe trudności z zalogowaniem się do systemów bankowości elektronicznej Pekao24. Pracujemy nad jak najszybszym przywróceniem pełnej funkcjonalności systemu"- pisze Katarzyna Münnich z biura komunikacji Pekao S. A. w mailu do tvn24bis.pl.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane