BubuYogi
Dla biegłych w rachunkach. Opakowanie towaru (1 kg) kosztowało np. 8 zł. Po podwyżce kosztuje 8,40 ale w opakowaniu jest 800 g. Jaki jest rzeczywisty wzrost ceny? Ten mechanizm działa bardzo dobrze od wielu miesięcy, czy nawet lat (np. chleb).
  • 0
  • 0
  • zgłoś naruszenie