Wybuch paniki. Jak zachować się w takiej sytuacji?

Wybuch paniki w Tuynie. Jak zachować się w takiej sytuacji? Odtwórz: Wybuch paniki w Tuynie. Jak zachować się w takiej sytuacji?
Foto: BRIAN SCHULZ/PAP/EPA | Video: TVN24 BiS Foto: W wyniki wybuchu paniki w Turynie rannych zostało ponad 1500 osób | Video: Wybuch paniki w Tuynie. Jak zachować się w takiej sytuacji?

- Jeżeli dochodzi do paniki starajmy się zachować spokój. Nie dajmy się ponieść emocjom. Nie pchajmy się w sam środek tylko odchodźmy w boczne uliczki. Jeżeli się potkniemy to zostaniemy bardzo szybko stratowani. Ludzie po prostu tak działają w strachu - powiedział w programie "Otwarcie Dnia" Mariusz Sikora, ekspert do spraw bezpieczeństwa z Uniwersytetu Szczecińskiego. W sobotę w wyniku wybuchu zbiorowej paniki w strefie kibica na piazza San Carlo w Turynie, gdzie oglądano mecz finałowy Ligi Mistrzów, rannych zostało ponad 1500 osób. Cztery z nich, wśród nich 7-letni chłopiec, są w stanie ciężkim. W szpitalach pozostaje około 50 rannych.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.