Waszczykowski w exposé przyjął "koncepcję książki telefonicznej"

Ostrowski: Waszczykowski w expose przyjął koncepcję "książki telefonicznej" Odtwórz: Ostrowski: Waszczykowski w expose przyjął koncepcję "książki telefonicznej"
Foto: PAP/ Marcin Obara Foto: Wystąpienie szefa MSZ w Sejmie | Video: Ostrowski: Waszczykowski w expose przyjął koncepcję "książki telefonicznej"

- Wydaje mi się też ogromnym błędem umieszczenie stosunków z Niemcami, umieszczenie [ich] w tym exposé za Wielką Brytanią - mówił Marek Ostrowski z tygodnika "Polityka", wskazując na to, że więcej uwagi należy się naszemu sąsiadowi, który ma ważną pozycję w Europie. - Exposé dzielą się, moim zdaniem, na dwie kategorie: "książka telefoniczna" (...) [podjęcie wielu kwestii w porozumieniu z wieloma resortami], a drugi sposób konstrukcji to skoncentrowanie się na priorytetach, powiedzenie, co nowego my tam zrobimy. Niestety Waszczykowski przyjął koncepcję książki telefonicznej - ocenił Ostrowski, dodając, że minister położył akcent na bezpieczeństwo.

Program "Otwarcie dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.