Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce"

Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce" Odtwórz: Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce"
Foto: TVN24BiŚ | Video: TVN24 BiS Foto: Gośćmi "Otwarcia dnia" byli Bogusław Sonik i Ryszard Czarnecki | Video: Unijny sposób na imigrantów. "Stajemy wobec destrukcji struktur państwowych w Afryce"

Komisja Europejska chce podzielić imigrantów między kraje wspólnoty. Ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, słychać natomiast już głosy sprzeciwu m.in. z Polski. - Sytuacja w której UE zmuszałaby poprzez kwoty do przyjmowania uchodźców przez kraje nowej Unii, to jest sytuacja niedobra - powiedział Ryszard Czarnecki, europoseł PiS-u. Jak powiedział były europoseł PO Bogusław Sonik, "tutaj nie ma prostych rozwiązań. Stajemy wobec sytuacji destrukcji struktur państwowych w Afryce Północnej. Każda ilość przyjmowanych imigrantów do Europy będzie zwiększać ten napływ".

Program "Otwarcie dnia" od poniedziałku do piątku w godz. 10-12 na antenie TVN24 Biznes i Świat.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.