Trump zaskakuje. Pierwsza podróż zagraniczna i rekordowy kontrakt

Pierwsza podróż zagraniczna i rekordowy kontrakt. Dokąd uda się prezydent Trump? Odtwórz: Pierwsza podróż zagraniczna i rekordowy kontrakt. Dokąd uda się prezydent Trump?
Foto: TVN24 BiS Foto: Donald Trump w Arabii Saudyjskiej zaprezentował się jako dobry biznesmen | Video: Pierwsza podróż zagraniczna i rekordowy kontrakt. Dokąd uda się prezydent Trump?

Donald Trump pokazał w Arabii Saudyjskiej, że jest skutecznym biznesmenem - oceniła w "Otwarciu Dnia" korespondentka TOK FM w USA Dorota Warakomska. To właśnie w pierwszym z państw na prezydenckiej liście został podpisany kontrakt na kwotę 110 miliardów dolarów. Poza Arabią Saudyjską w trakcie swojej pierwszej wizyty zagranicznej Donald Trump odwiedzi jeszcze Izrael i Watykan. Więcej na ten temat w programie "Otwarcie Dnia" TVN 24 BiS mówiły Katarzyna Sosnowska, ekspert do spraw islamu i Bliskiego Wschodu i Dorota Warakomska, korespondentka TOK FM.

Program "Otwarcie dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.