Trump grozi koncernom wysokim cłem. "To nie takie proste, jak mu się wydaje"

Trump grozi koncernom wysokim cłem. "To nie takie proste, jak mu się wydaje" Odtwórz: Trump grozi koncernom wysokim cłem. "To nie takie proste, jak mu się wydaje"
Foto: Michael Vadon/flickr.com/ (CC BY-SA 2.0) | Video: TVN24 BiS Foto: Trump grozi koncernom motoryzacyjnym nałożeniem 35-procentowego cła na samochody, które będą importować do USA z Meksyku | Video: Trump grozi koncernom wysokim cłem. "To nie takie proste, jak mu się wydaje"

Donald Trump grozi koncernom samochodowym wysokim, 35-proc. cłem na auta importowane z Meksyku, jeżeli producenci będą tam lokowali swoje fabryki. - To nie jest takie proste, jak się Trumpowi wydaje. Pamiętajmy, że są różnego rodzaju uzgodnienia, nie tylko w kwestii stref wolnego handlu ale w ogóle handlu światowego. Pewne wprowadzane przepisy muszą wiązać się z tymi ustaleniami - mówił w "Otwarciu Dnia" ekonomista Marek Zuber. Zdaniem pilota rajdowego Macieja Wisławskiego amerykański przemysł samochodowy "nie miał łatwo" właśnie przez przeniesienie produkcji do Meksyku czy Kanady.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.