Trudny czas dla turystyki. Zapłacimy więcej za wycieczki?

Ciężki czas dla turystyki. Za urlop zapłacimy więcej? Odtwórz: Ciężki czas dla turystyki. Za urlop zapłacimy więcej?
Foto: Flickr (CC BY-NC 2.0)/ 0vlic0 | Video: TVN24 BiS Foto: Ataki terrorystyczne spowodowały, że ten sezon, to ciężki czas dla branży turystycznej | Video: Ciężki czas dla turystyki. Za urlop zapłacimy więcej?

Ataki terrorystyczne spowodowały, że ten sezon, to trudny czas dla branży turystycznej. - To jest zrozumiałe po wydarzeniach, jakie miały miejsce - przyznał Krzysztof Piątek, prezes Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Jak stwierdził Jan Korsek z Polskiej Organizacji Turystycznej, "biura turystyczne musiały zmienić swoją strategię, rezygnując np. z Egiptu i oferując inne kierunki w zamian. To jest bardzo trudna operacja". Mogą też zostać wprowadzone zmiany w prawie, by biura ponosiły większą odpowiedzialność za informowanie klientów o zagrożeniach, jakie występują w danych krajach. Goście TVN24 Biznes i Świat wykluczali jednak, by któreś biuro turystyczne miało upaść jeszcze w tym sezonie.

Program "Otwarcie dnia" od poniedziałku do piątku w TVN24 Biznes i Świat.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.