Rosja ma haki na Trumpa? "Kwestie obyczajowe są drugorzędne"

Rosja ma haki na Trumpa? "Kwestie obyczajowe są drugorzędne" Odtwórz: Rosja ma haki na Trumpa? "Kwestie obyczajowe są drugorzędne"
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Gośćmi TVN24 BiS byli Jacek Żakowski i Renata Mieńkowska-Norkiene | Video: Rosja ma haki na Trumpa? "Kwestie obyczajowe są drugorzędne"

Rosyjskie służby mają kompromitujące materiały dotyczące życia osobistego Donalda Trumpa i jego finansów - donoszą amerykańskie media. Zdaniem Renaty Mieńkowskiej-Norkiene, politolog z Instytutu Nauk Politycznych UW, dużo istotniejsze jest to, kogo powołuje prezydent elekt na szefa dyplomacji i jakie ma kontakty na Kremlu. - Kwestie obyczajowe są drugorzędne - dodaje. Jacek Żakowski z "Polityki" podkreśla, że "każdy polityk na świecie musi liczyć się z tym, że jest profilowany i inwigilowany". Eksperci skomentowali także wystąpienie Baracka Obamy oraz wpadkę ministra Witolda Waszczykowskiego.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.