Prawy Sektor kontra rząd Ukrainy. Polska ma się czegoś bać?

Prawy Sektor kontra rząd Ukrainy. Polska ma się czegoś bać? Odtwórz: Prawy Sektor kontra rząd Ukrainy. Polska ma się czegoś bać?
Foto: TVN24BiŚ | Video: TVN24 BiS Foto: Gośćmi "Otwarcia dnia" byli Michał Kacewicz z "Newsweek" oraz dyplomata Wiktor Ross | Video: Prawy Sektor kontra rząd Ukrainy. Polska ma się czegoś bać?

Po sobotniej strzelaninie w Mukaczewie Petro Poroszenko robi czystkę w administracji obwodu zakarpackiego. Prezydent Ukrainy zwolnił ze stanowisk szefa administracji obwodowej oraz miejscowych komendantów milicji i Służby Bezpieczeństwa Ukrainy. Szef państwa zapowiedział także wymianę całego personelu służb granicznych w tym regionie i ostrzegł, że władze będą bezwzględne w zwalczaniu lokalnych mafii, które zajmują się przemytem do Unii Europejskiej. Nie jest to odległa sprawa od Polski, bowiem w rosyjskich mediach pojawiają się także informacje, że bojownicy Prawego Sektora ruszą na nasz kraj i wskazują, że Słowacja już dozbroiła swoje służby na granicy z Ukrainą. Czy mamy się czego bać? Gośćmi "Otwarcia dnia" byli Michał Kacewicz z "Newsweek" oraz dyplomata Wiktor Ross.

Oglądaj "Otwarcie dnia" w TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.