"Polska powinna opowiadać się za dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu na Ukrainie"

"Polska powinna opowiadać się za dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu" Odtwórz: "Polska powinna opowiadać się za dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu"
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Goścmi TVN24 Biznes i Świat był prof. Tadeusz Iwiński i Marcin Święcicki | Video: "Polska powinna opowiadać się za dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu"

Prezydent Francji i kanclerz Niemiec wybierają się z wizytą do Kijowa i Moskwy, gdzie będą rozmawiać o konflikcie na wschodzie Ukrainy. - Dobrze że na tak wysokim poziomie jest podjęta kolejna próba rozwiązania pokojowo tego konfliktu - komentował na antenie TVN24 BiŚ Marcin Święcicki doradca prezydenta ds. reformy samorządowej na Ukrainie. - Złożyliśmy jako SLD w Sejmie, projekt uchwały, który akcentuje, że Polska powinna się zdecydowanie opowiadać za dyplomatycznym rozwiązaniem konfliktu - wtórował mu Tadeusz Iwiński wiceprzewodniczący sejmowej komisji spraw zagranicznych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.