Polska na szczycie G20. "A jaki to zaszczyt, jeżeli się wpraszamy?"

Polska na szczycie G20. "A jaki to zaszczyt, jeżeli się wpraszamy". Odtwórz: Polska na szczycie G20. "A jaki to zaszczyt, jeżeli się wpraszamy".
Foto: domena publiczna / Flickr | Video: TVN24 BiS Foto: Mateusz Morawiecki "poniekąd wprosił się na to spotkanie" - mówił w "Otwarciu Dnia" Grzegorz Cydejko | Video: Polska na szczycie G20. "A jaki to zaszczyt, jeżeli się wpraszamy".

Praktycznie dla Polski to nic nie znaczy. Jesteśmy ważnym partnerem handlowym Niemiec i to był ukłon w stosunku do Polski. Ale ja w ogóle mam wątpliwości co do wartości szczytów G20 - mówił w programie "Otwarcie Dnia" Piotr Kuczyński z Domu Inwestycyjnego Xelion. Z kolei zdaniem publicysty Grzegorza Cydejko, Mateusz Morawiecki "poniekąd wprosił się na to spotkanie". - A jaki to zaszczyt, jeżeli się wpraszamy - pytał. W niemieckim Baden-Baden rusza w piątek dwudniowe spotkanie ministrów finansów i prezesów banków centralnych krajów należących do G20. Polska weźmie w nim udział po raz pierwszy w historii.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.