"Myślę, że jeszcze istnieje jakieś zagrożenie w Wielkiej Brytanii"

"Myślę, że jeszcze istnieje jakieś zagrożenie w Wielkiej Brytanii" Odtwórz: "Myślę, że jeszcze istnieje jakieś zagrożenie w Wielkiej Brytanii"
Foto: Nigel Roddis/PAP/EPA | Video: TVN24 BiS Foto: W zamachu zginęły co najmniej 22 osoby | Video: "Myślę, że jeszcze istnieje jakieś zagrożenie w Wielkiej Brytanii"

- Brytyjski rząd i służby są bardzo ostrożne w ferowaniu wyroków, nie chcą informacjami spowodować dodatkowej paniki - to zdaniem doktor Katarzyny Maniszewskiej z Centrum Badań nad Terroryzmem Collegium Civitas, przyczyna długiego posiedzenia sztabu kryzysowego COBRA. - Myślę, że jeszcze istnieje jakieś zagrożenie w Wielkiej Brytanii - dodaje. Mariusz Sikora, ekspert do spraw bezpieczeństwa i obronności z Uniwersytetu Warszawskiego, podkreśla skuteczne zapewnianie jednolitego przekazu. - Brytyjski odpowiednik polskiego CERT-u bardzo dobrze kanalizuje informację medialną, otrzymujemy wytonowane, dobrze przygotowane przekazy - wskazuje gość programu "Otwarcie dnia" w TVN24 BiS.

Program "Otwarcie Dnia" codziennie od 10 na antenie TVN24 BiS.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.