Muzyka pomaga w pracy. Zobacz, co dodaje energii

Muzyka pomaga w pracy, nawet chirurgom. "Lepiej nam się pracuje przy stole" Odtwórz: Muzyka pomaga w pracy, nawet chirurgom. "Lepiej nam się pracuje przy stole"
Foto: TVN24 BiS | Video: TVN24 BiS Foto: Goście TVN24 BiS rozmawiali o wpływie muzyki na pracę | Video: Muzyka pomaga w pracy, nawet chirurgom. "Lepiej nam się pracuje przy stole"

Muzyka pomaga budować atmosferę, lepiej nam się pracuje przy stole operacyjnym, kiedy leci w tle - przyznaje dr Marek Szczyt, chirurg plastyk. Zdaniem piosenkarza Rafała Brzozowskiego odpowiednie tempo muzyki i sposób zagrania utworu może nam dodać energii. To, że muzyka nie tylko łagodzi obyczaje, ale pomaga też w pracy zwiększając wydajność pokazały ostatnie badania, przeprowadzone na grupie blisko 200 osób. Każdej z nich wielokrotnie puszczano utwory muzyczne. Badani, którzy słuchali muzyki wykazywali większe zaangażowanie w pracy i skupienie niż ci, którzy nie słuchali muzyki w ogóle.

Oglądaj program "Otwarcie Dnia" w TVN24 BiS od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 12.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.