Kobieta, która przeprowadza Brexit. Czy Theresa May to nowa Żelazna Dama?

Kobieta, która przeprowadza Brexit. Czy Theresa May to nowa Żelazna Dama? Odtwórz: Kobieta, która przeprowadza Brexit. Czy Theresa May to nowa Żelazna Dama?
Foto: Margaret Thatcher Foundation/Wikipedia (CC BY-SA 3.0) / FACUNDO ARRIZABALAGA / PAP/ EPA | Video: TVN24 BiS Foto: Theresa May na pewno nie lubi być porównywana do Margaret Thatcher - uważa dr Irena Kamińska-Radomska | Video: Kobieta, która przeprowadza Brexit. Czy Theresa May to nowa Żelazna Dama?

Theresa May na pewno nie lubi być porównywana do Margaret Thatcher i mówi, że nie chce podążać jej linią polityczną. - Ale jeżeli chodzi o jej wizerunek to w internecie jest mnóstwo zdjęć, które pokazują, jakie ma podobne do niej gesty i jak podobnie się ubiera - mówiła w "Otwarciu Dnia" dr Irena Kamińska-Radomska, The Protocol School of Poland. Wiesław Gałązka, doradca ds. wizerunku politycznego uważa, że szefowa brytyjskiego rządu ma "zdecydowany wizerunek" i jest "atrakcyjną 60-latką z poczuciem humoru". - Moim zdaniem jest godną następczynią Margaret Thatcher, ale ma od niej wiele gorze - wyjaśniał.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 BiS o godz. 10.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.