Barometr polskiego rynku pracy. Gdzie będą zatrudniać, a gdzie zwalniać?

Barometr polskiego rynku pracy. Czy jest na nim miejsce dla uchodźców? Odtwórz: Barometr polskiego rynku pracy. Czy jest na nim miejsce dla uchodźców?
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Gościem "Otwarcia Dnia" była Monika Styczyńska z ManpowerGroup | Video: Barometr polskiego rynku pracy. Czy jest na nim miejsce dla uchodźców?

Nastroje pracodawców w Polsce są optymistyczne, co jest dobrą wiadomością dla pracowników lub kandydatów do pracy - mówi w "Otwarciu Dnia" Monika Styczyńska z ManpowerGroup. Gość TVN24 Biznes i Świat podkreśla, że prognoza zatrudnienia netto (różnica między procentem pracodawców, którzy przewidują spadek zatrudnienia w kolejnym kwartale, a procentem pracodawców przewidujących wzrost zatrudnienia) wynosi 7 proc. - Najwięcej pracy będzie w sektorze transportowo-logistycznym, natomiast zwolnień można spodziewać się w branży energetyczno-gazowej - dodaje Styczyńska.

Program "Otwarcie Dnia" od poniedziałku do piątku na antenie TVN24 Biznes i Świat o godz. 12.00

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.