Współzałożyciel CD Projekt: walczyliśmy rok, żeby firmę uratować

Michał Kiciński: walczyliśmy z rok, żeby firmę uratować Odtwórz: Michał Kiciński: walczyliśmy z rok, żeby firmę uratować
Michał Kiciński: walczyliśmy z rok, żeby firmę uratować "Źródło: tvn24bis"

CD Projekt to jedna z najbardziej znanych polskich firm, która odniosła ogromny sukces finansowy. Droga do sukcesu nie przebiegała jednak bez przeszkód, o czym opowiedział w pierwszym odcinku "Ostatniego piętra" na antenie TVN24 BiS współzałożyciel CD Projekt Michał Kiciński. - Walczyliśmy z rok, żeby firmę uratować. W pewnym momencie doszliśmy do muru. Mieliśmy dzwonić do kancelarii i negocjować proces upadłościowy - wspominał.

"Ostatnie piętro" – trochę symbolicznie  oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt – to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym będziemy rozmawiać z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.