"To jest wyjście ze strefy komfortu". Sebastian Mikosz o pracy w Kenya Airways

"To jest wyjście ze strefy komfortu". Sebastian Mikosz o pracy w Kenya Airways Odtwórz: "To jest wyjście ze strefy komfortu". Sebastian Mikosz o pracy w Kenya Airways
"To jest wyjście ze strefy komfortu". Sebastian Mikosz o pracy w Kenya Airways "Źródło: TVN24 BiS"

To jest branża uniwersalna, globalna. Jeżeli ktoś ją zna i jest gotów się przemieszczać to może swoje doświadczenia wykorzystywać w innych miejscach. Tym bardziej, że głównym zadaniem prezesa linii lotniczej jest rozwijanie jej poza krajem, z której ona pochodzi. To jest zupełnie naturalny element - mówił w programie "Ostatnie piętro" Sebastian Mikosz, szef Kenya Airways, a w przeszłości prezes Polskich Linii Lotniczych LOT. - Tylko trzeba chcieć, bo to jest wyjście ze strefy komfortu. To jest naprawdę takie przesadzenie drzewa, może bez korzeni - tłumaczył w rozmowie z Michałem Sznajderem.

"Ostatnie piętro" - trochę symbolicznie  oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt - to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym będziemy rozmawiać z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.


Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.