"Musi przekonać, że jego wymagania mają sens". Allan Starski o pracy z wybitnymi reżyserami

Allan Starski o wybitnych reżyserach Odtwórz: Allan Starski o wybitnych reżyserach
Allan Starski o wybitnych reżyserach "Źródło: tvn24bis"

Współpracował z takimi twórcami jak Steven Spielberg, Roman Polański czy Andrzej Wajda. O kulisach pracy z wybitnymi reżyserami w programie "Ostatnie Piętro" na antenie TVN24BiS opowiadał Allan Starski, laureat Oscara za scenografię do "Listy Schindlera". - Dobry reżyser musi przekonać ekipę do tego, że jego wymagania, często bardzo trudne do zrealizowania, mają sens. Do tego, że robimy film, który ma jakieś znaczenie, że ludzie będą chcieli pójść na ten film, że to jest zadanie, które powinniśmy wykonać jak najlepiej - mówił.

"Ostatnie piętro" – trochę symbolicznie  oznacza sam szczyt. Miejsce, które dla wielu jest celem. Ale szczyt – to też miejsce, z którego najwięcej widać. Co widzą ci, którym się udało? Ludzie sukcesu. Jak go osiągnęli? Co w pracy pozwala im osiągać cele? Co poza nią? Jaka mentalność im pomaga, a czego unikają? Co dziś zrobiliby inaczej? A czego żałują, że nie zrobili wcześniej? Właśnie o tym będziemy rozmawiać z gośćmi "Ostatniego piętra".

Emisja w każdą sobotę o godzinie 16.35 na antenie TVN24 BiS. Na program zaprasza Michał Sznajder.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.